sobota, 26 marca 2011

AAA JUZ PO NEVER SAY NEVER NIE WIEŻE

AA JUZ PO NEVER SAY NEVER DO TEJ PORY WYDAJE MI SIĘ ŻE TO BYŁ PIĘKNY SEN,ALE GDY OGLĄDAM FILMIKI ZDJĘCIA ROBI SIĘ JUZ REALNOŚĆ CI LUDZIE,BYLI WSPANIALI W POZNANIU I JAK W CAŁEJ POLSCE !.ALE OPOWIEM WAM JAK BYŁO W POZNANIU (PLAZA),W SALI KINOWEJ KAŻDY RYCZAŁ KRZYCZAŁ WSZYTKO ROBIŁ  JA TO JAK ZOBACZYŁAM PIERWSZY URYWEK TO JUZ RYCZAŁAM !.SIEDZIAŁA KOŁO MNIE ORGANIZATORKA KTÓRA ROBI NAJLEPSZE ZLOTY,SPOTKANIA ITP CZYLI @BieberDialogues . PO PROSTU NIGDY CIĘ NIE ZA WIEDZIE Z NIĄ NIE DA SIĘ NUDZIĆ ! MY ZAPRASZAMY NA ZLOT W POZNANIU KTÓRY BD W LIPCU  ! (:.


PO FILMIE WYSZLIŚMY NA DWÓR I KRZYCZELIŚMY NEVER SAY NEVER ŚPIEWALIŚMY,WSZYSTKO ROBILIŚMY ŻEBY NAS CAŁY POZNAŃ USŁYSZAŁ !. 


WPADLIŚMY NA EMPIK W EMPIKU PEŁNO RZECZY Z BIEBSEM ALE GDY WYSZLIŚMY PUSTKA PANIE Z EMPIKU BYŁY W SZOKU CO ROBIĄ POLSKIE LASKI !


PRZECIEŻ TO NAJWIERNIEJSZE FANKI BIEBSA,ZAWSZĘ SOBIE MÓWIĄ NEVER SAY NEVER ROBIMY PEŁNO AKCJI KTÓRY WYCHODZĄ BARDZO POZYTYWNIE DLA NAS JESTEŚMY W TT TO JEST DLA NAS SUKCES ŻE BIEEEBSS NAPISAŁ O POLSKIEJ PREMIERZE NIE ZAPOMNIAŁ O NAS  ~


NIE PODAJEMY SIĘ MY DAJEMY Z SIEBIE WSZYSTKO I DOPEŁNIAMY SIĘ !.


zdjęcia i filmiki z POZNAŃ PLAZA NEVER SAY NEVER 


więcej zdjęć jest na -> http://www.facebook.com/carolapawlak DODAJ MNIE DO ZNAJOMYCH POTEM WEJDŹ W ALBUM NEVER SAY NEVER POZNAŃ PLAZA :) GOTOWE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz