poniedziałek, 4 kwietnia 2011

CO SIĘ DZIEJE

CO SIE DZIEJE PIERW MIELIŚMY WRĘCZ IDEALNĄ WIADOMOŚĆ ŻE JUSTIN BIEBER BĘDZIE W POLSCE OKAZUJE SIĘ ZE TO BŁĄD JANKES SIĘ MYLI,ZASYPALIŚMY JANKESA WIADOMOŚCIAMI WIĘC POWIEDZIAŁ O NAS W RADIU,NAPISAŁAM DO NIEGO Z PRZEPROSINAMI OD WSZYSTKICH FANÓW A ON POWIEDZIAŁ ŻE JESTEŚMY NIESAMOWITE !.TO MNIE ZASKOCZYŁO NIE WIEDZIAŁA ŻE TAKI CZŁOWIEK MOZE POWIEDZIEĆ COŚ WPROST PIĘKNEGO NA POLSKIE FANKI JUSTINA BIEBERA JESTEŚMY BARDZO SZCZĘŚLIWE JAK I ZDOŁOWANE ALE JESZCZE PRZECIEŻ MAMY 2 SZANSĘ PISĄ O NAS W INTERNECIE NA STRONIE VIVY I JESZCZE JEDNEJ O TRASIE KONCERTOWEJ I MAM LATEM BYĆ BIEBS BO MA ZA ZNACZONĄ POLSKĘ ! .PRZECIEŻ JESZCZE GDAŃSK TAM WSZYSTKO MOŻE SIĘ ZDARZYĆ ZNALAZŁAM KOLEŻANKĘ,KTÓRY JEJ WUJEK PROWADZI DUŻO FIRMĘ I BĘDZIE SIĘ PYTAĆ O SPONSORWANIE NAS !,I TEN WUJEK ZAPYTA SIĘ KOLEGÓW BO TEŻ MAJĄ FIRMY WIĘC SPOKOJNIE DAMY RADĘ !.
DUŻO POMYSŁÓW MAMY NA NIESPODZIANKI A TO KARTKI ŻE GÓRNE SEKTORY BIAŁE A DOLE CZERWONY SERCA DUŻE BALONY ŚWIECIE !.ON MUSI TEN KONCERT ZAPAMIĘTAĆ DO KOŃCA ŻYCIA ŻE Z CHĘCIĄ BĘDZIE NAS ODWIEDZAĆ =) JUTRO BĘDE MIAŁA FILMIK JAK BYŁO W BERLINIE ODLICZANIE DO KONCERTU !.TE NIEMKI NAPISAŁY 200 METROWY LIST JAK ZNAM JUSTIN TEGO NIE PRZECZYTA JAK A TO ZOBACZYŁAM ;OOO.


INFORMACJE CO DO PETYCJI PODPISÓW NA BLOGA
DZIEWCZYNY DOSTAŁA WRĘCZ SZCZĘŚLIWĄ
KOMENTARZY WIĄŻ UBYWA JEST
ICH CORAZ WIĘCEJ WIĘC MAMY SZANSĘ
DZIEWCZYNA KTÓRA TO PROWADZI
MÓWIŁA MI ŻE ONA SIĘ NIE WYRABIA Z TYM
CODZIENNIE MA PONAD 300 KOMENTARZY 
DO ZA AKCEPTOWANIA WIĘC SPOKOJNIE 
JAK CIEBIE NA LIŚCIE NIE MA =)
MUSIMY OGARNĄĆ SPRAWĘ < 3
http://koncert-jb-pl.blogspot.com/

dziękuje za przeczytanie @biebsiinPoland 
jeżeli macie do mnie pytania :

3 komentarze:

 1. Ciesze się że już tak daleko zaszłyśmy ! <33

  OdpowiedzUsuń
 2. omg ; ) właśnie czytam na vivie ; ) dziękuję ci , że tak się poświecasz . ; ) ej , agdize jets napisane , ze biebs bedzie latem czy cos ;)dasz linka ?;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zajebiście, oby przyniosło rezultaty <3
  +zapraszam do mnie <3

  OdpowiedzUsuń